Оволодій перспективними спеціальностями разом з кафедрою інформатики ТНПУ

Оволодій перспективними спеціальностями

разом з кафедрою інформатики ТНПУ

Кафедра інформатики та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка здійснює підготовку фахівців за спеціальностями 014.09 Середня освіта (Інформатика), 122 Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проектів) для набуття першого (бакалаврського) і другого (магістерського) освітніх рівнів.

Наше гасло: Мріємо! Діємо! Досягаємо!

Наші переваги:

– сучасні знання в галузі ІТ

– практико-орієнтоване навчання

– викладачі практикуючі ІТ-фахівці

– дружній студентський колектив

– 100% працевлаштування

– курси англійської мови від ІТ-компаній

014.09 Середня освіта (Інформатика)

– поєднання традиційних та альтернативних технологій професійної підготовки майбутнього педагога

– індивідуальна траєкторія професіоналізації студента

– створення якісного іншомовного академічного середовища

– застосування в освітньому процесі інноваційних технологій навчання (oрen-ended learning, flipped classroom, CLIL, remote learning, cooperative learning, mobile learning)

– здійснення наукових досліджень в освітній галузі

122 Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проектів)

– індивідуальні комп’ютеризовані робочі місця, інтернет, Wi-Fi, 3D-принтер і 3D-сканер, платформи Arduino, Raspberry Pi

– залучення до освітнього процесу фахівців ІТ-компаній України

– перспективні дисципліни: психологія ігор, веб-програмування, програмування ігор, SDK для розробки ігор, game-дизайн, технології розробки комп’ютерних ігор, теорія ігор, основи кібербезпеки, штучний інтелект та ігрова діяльність, 3D-моделювання та друкування, розробка мобільних ігор

– проходження практики в державних і недержавних установах, закладах освіти різних рівнів, провідних вітчизняних ІТ-компаніях

– професійне стажування за кордоном

Для вступу, на основі повної загальної середньої освіти, в ТНПУ абітурієнти надають сертифікати УЦОЯО з таких предметів:

014.09 Середня освіта (Інформатика)*

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або іноземна мова, або географія

122 Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проектів)*

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або іноземна мова

Випускники
на денну форму навчання після профтехучилищ, педагогічних училищ, коледжів, інших навчальних закладів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»
надають сертифікат УЦОЯО з української мови та літератури і складають фахове вступне випробування зі спеціальності.

Для вступу в магістратуру на основі першого (бакалаврського) освітнього рівня абітурієнти складають вступний іспит з іноземної мови в університеті та фахове вступне випробування зі спеціальності.

Приєднуйся до команди фізматівців ТНПУ імені Володимира Гнатюка!

Ми найкращі! А ви з нами?

Дружня команда кафедри інформатики ТНПУ

інформатика