Успішний захист педагогічної практики магістрантами-аналітиками ТНПУ
Успішний захист педагогічної практики магістрантами-аналітиками

У дистанційному режимі на платформі Zoom 22.05.2020 відбувся захист педагогічної практики магістрантами освітньо-професійної програми «Аналітика суспільних процесів» спеціальності «Філософія», яку вони походили при кафедрі філософії та суспільних наук ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Успішний захист педагогічної практики магістрантами-аналітиками

Магістранти поділилися своїми враженнями від проходження практики, охарактеризували те, що дуже добре вдалося й те, над чим потрібно ще працювати, презентували фото-відео звіти своєї роботи. Також студенти підготували матеріали педагогічної практики в електронному вигляді і надіслали їх викладачам для перевірки.

Успішний захист педагогічної практики магістрантами-аналітиками

Викладачі-методисти проаналізували роботу магістрантів, перевірили конспекти лекцій семінарських занять та інші матеріали й оцінили роботу студентів.

Успішний захист педагогічної практики магістрантами-аналітиками

На підсумковій конференції магістранти також презентували ролики й рекламні буклети, які вони підготували за час проходження практики,  і разом з викладачами обговорили можливості подальшої популяризації освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» та шляхи профорієнтаційної роботи.

Морська Н.Л.,
доцент кафедри філософії та суспільних наук