Дистанційний захист  індивідуальних науково-дослідних проєктів  на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Дистанційний захист
індивідуальних науково-дослідних проєктів
на факультеті філології і журналістики ТНПУ

В умовах сучасного діджиталізованого світу навчальний процес не знає жодних обмежень, навіть карантинних. Цю тезу вкотре доводить дистанційний захист індивідуальних навчально-дослідних проєктів у рамках дисципліни «Динаміка регіонального іменника», який здійснили студентки групи УФ-41, УФ-42 під керівництвом доцента кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Свистун Ніни Олександрівни.

Об’єктом дослідницьких пошуків майбутніх філологинь став родинний іменник, специфіка найменувань, що входять до його складу, фактори, які впливали на вибір того чи іншого імені. Студентки зазначають, що виконання роботи такого характеру в умовах карантину лише підкреслило її актуальність та значущість, адже врешті з’явився не лише час для спілкування в сімейному колі, але й бажання дізнатися більше про власне коріння, скласти уявлення про свій рід загалом та динаміку його іменника зокрема.

Онлайн-зустріч проходила в доброзичливій та невимушеній атмосфері, кожен захоплено ділився родинними історіями, життєвими фактами, які йому вдалося для себе відкрити. Варто підкреслити й креативність, з якою студентки підійшли до виконання завдання. Під час онлайн-конференції на екрані виростали генеалогічні дерева, вимальовувалися графіки та діаграми, майоріли родинні фото, перепліталися різноманітні шрифти та візерунки, цікаві імена й мотиви їх вибору.

слайд

Вкотре хотілося б подякувати Свистун Ніні Олександрівні за вагоме теоретичне підґрунтя курсу, цінні поради на кожному етапі дослідження та колосальну мотивацію поглиблювати свої знання про антропонімікон своєї родини і не тільки!

Студентка 4 курсу
факультету філології  і журналістики