Про оновлення та підвищення якості контенту офіційного сайту ТНПУ говорили на черговому онлайн-засіданні ректорату
Про оновлення та підвищення якості контенту

офіційного сайту ТНПУ говорили

на черговому онлайн-засіданні ректорату

Сьогодні, 1 червня, відбулось чергове онлайн-засідання членів ректорату ТНПУ. «Про оновлення та підвищення якості контенту офіційного сайту ТНПУ як засобу просування сайту в мережі інтернет» доповідав начальник відділу у справах молоді В.Л.Брославський.

Зокрема, він зазначив, що протягом 2019 - 2020 н. р. було створено персональні сторінки усім науково-педагогічним працівникам, де розміщені біографічні відомості та посилання на профілі у наукових соціальних мережах (Google Scholar  ORCID, Researcher ID). Також здійснюється систематичне оновлення інформації про діяльність, структуру кафедр, лабораторій та інших структурних підрозділів університету.

Відповідно до вимог чинного законодавства на сайті оприлюднені усі освітні програми трьох рівнів вищої освіти та зміни до них, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. У цьому ж розділі (навчання) створено підрозділ «Каталоги вибіркових дисциплін», де розміщено відповідно загальноуніверситетський каталог вибіркових дисциплін та каталоги вибіркових дисциплін конкретних освітніх програм.

Систематизовано підрозділ «Акредитація та ліцензування» розділу «Публічна інформація». Сторінки підрозділу акредитації та ліцензування містять прямі гіперпосилання на актуальні сторінки інших розділів, зокрема розділу «Внутрішнє забезпечення якості освіти», освітні програми, силабуси курсів і т. п., що спрощує пошук інформації на сайті.

У зв'язку з пандемією COVID-19 розділ «Публічна інформація» доповнено новим підрозділом «Діяльність університету в умовах карантину», де розміщується актуальна інформація щодо коронавірусу, а також нормативно-правові акти, які регулюють освітній процес ТНПУ в умовах карантину.

Спільно з відділом міжнародних зв'язків розпочато процес оновлення та розширення англомовної версії сайту, зокрема створення англомовних версій кафедральних сторінок (географічний факультет повністю готовий).
На засіданні обговорили також можливість покращення дизайну сайту, його зручність у користуванні, створення мобільного додатку ТНПУ, а також інші робочі питання. Реагуємо на всі виклики сучасного інформаційного світу – працюємо над підвищення якості контенту офіційного сайту ТНПУ разом!

Прес-служба ТНПУ