Студенти ТНПУ отримали подяки міського голови Тернополя. Вітаємо!
Студенти ТНПУ отримали
подяки міського голови Тернополя

Вітаємо!

З нагоди Дня молоді кращі молоді тернополяни отримали відзнаки міського голови Сергія Віталійовича Надала. В числі нагороджених, як і щороку - активні та ініціативні студенти ТНПУ.

Наш університет давно став доброю візитівкою міста: у співпраці з науковцями і студентами покращується екологія, інфраструктура, туристична галузь міста, а студентські проєкти - чисельні концерти, випускні вистави, майстер-класи, цифрові, культурні, спортивні, педагогічні, мистецькі розробки - прикрашають Тернопіль.

Тож вітаємо кращих представників студентської спільноти! Нехай вам щастить! Хай ваша ініціатива і небайдужість, енергія і оптимізм стануть прикладом для всіх та служать на благо України!

«Цього року ми здобули престижний статус «Молодіжна столиця 2020» - це наша з вами спільна перемога, - наголосив С.В.Надал. -  Протягом всієї історії саме молодь формула, розвивала суспільне і громадське життя міста і продовжує це робити. Завдяки вашим досягненням наше місто стає відомим. Ви задаєте тренд у його розвитку. Більшість проектів, що з’являється у місті – ініціатива молоді. Тож у цей день бажаю вам наснаги, нехай збуваються найзаповітніші плани та задуми, будьте успішними! Адже ви є тим покоління, що змінить Україну і цей світ».

Прес-служба ТНПУ