На факультеті мистецтв  ТНПУ  відбулася Державна Підсумкова Атестація: незвично, але успішно (ФОТО)

На факультеті мистецтв  ТНПУ
відбулася Державна Підсумкова Атестація:
незвично, але успішно

На факультеті мистецтв відбулася Державна Підсумкова Атестація, зокрема група ММ-41 склала іспит з методики музичного виховання, екзаменатор – кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Ороновська.

Хоч і, зважаючи на сьогоднішні обставини, наші іспити проходили у дистанційному режимі, це не завадило нам провести цю атестацію у всіх відтінках творчої роботи. Ми відповідали на запитання, демонстрували твори шкільної програми на фортепіано, скрипці, віолончелі, бандурі, демонстрували твори на вивчення співаючи пісні, наводили приклади з практики у школі, і це все у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom.

Під час іспиту

Екзаменатор, кандидат педагогічних наук, доцент Л. Д. Ороновська

Демонстрація творів шкільної програми

Творчі моменти

Ці онлайн-іспити назавжди залишаться в нашій пам’яті теплими спогадами, терпкою ностальгією за найкращими студентськими роками. Дякуємо всім членам екзаменаційної комісії за лояльне ставлення до нас, розуміння, зокрема нашому екзаменатору і водночас куратору Ларисі Дмитрівні Ороновській, яка dпродовж 4 років навчання завжди була з нами, завжди підтримувала нас та допомагала. Для групи ММ-41 державні іспити завершено.

Ми найкращі ! А ви з нами?

Студентка групи ММ-41
Дубас Христина