Викладачі факультету мистецтв провели заняття підвищення кваліфікації працівників культури в Рівному  (ФОТО)

Викладачі факультету мистецтв ТНПУ
провели заняття підвищення кваліфікації
 працівників культури в Рівному

Рівненським центром підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв були організовані та проведені курси підвищення кваліфікації для викладачів фахових дисциплін у мистецьких вищих навчальних закладах І – ІІ рівня акредитації за тематикою «Удосконалення методики викладання фахових дисциплін у мистецьких вищих навчальних закладах І – ІІ рівня акредитації» в період з 30.06.2020 р. по 03.07.2020 р., які проходили у м.Тернопіль (Тернопільський музичний коледж ім.С.Крушельницької).

Інформуємо, що у зазначених курсах провели заняття викладачі факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка:

• доц. Водяний Богдан Остапович провів заняття на тему «Українська музична культура. Проблема національної ідентичності на сучасному етапі»;

• доц. Баньковський Анатолій Михайлович провів заняття на тему «Розвиток сучасного мистецтва з використанням дистанційних технологій».

Учасники лекції-семінару Тернопільського музичного коледжу ім. С. Крушельницької.j
Учасники лекції-семінару Тернопільського музичного коледжу ім.С.Крушельницької

Анатолій Баньковський з викладачами Тернопільського музичного коледжу ім. С. Крушельницької з Наталею Присіч та Олесею Сосновською
Анатолій Баньковський з викладачами Тернопільського музичного коледжу ім.С.Крушельницької з Наталею Присіч та Олесею Сосновською

В творчій і дружній атмосфері пройшли лекції-семінари в Тернопільському музичному коледжі ім.С.Крушельницької.

Доц. Баньковський А. М.