Проректор ТНПУ Г.І.Фальфушинська взяла участь у тренінгу щодо імплементації  передових європейських стратегій  (ФОТО)

Проректор ТНПУ Г.І.Фальфушинська
взяла участь у тренінгу щодо імплементації
передових європейських стратегій інтернаціоналізації
в роботу українських вишів

У рамках реалізації проєкту
THEA-Ukraine, який проходить за підтримки DAAD, 6 липня проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Галина Фальфушинська взяла участь у роботі онлайн тренінгу щодо імплементації передових європейських стратегій інтернаціоналізації в роботу українських вишів. Ця зустріч була завершальною у серії тренінгів та воркшопів І фази проєкту.

Протягом тренінгу учасники проєкту THEA-Ukraine мали змогу заслухати доповідь директора Центру забезпечення якості FH Münster проф. Аніки Бентерт та голови акредитаційної агенції FH Münster Петри Пістор. Проф. Бентерт розповіла про переваги імплементації в університетах академічних апробаційних карт інтернаціоналізації та індикатори успішності реалізації мікропроєктів в інноваційних університетах.

Презентація проф. Бентерт щодо імплементації в університетах академічних апробаційних карт інтернаціоналізації

Також, протягом зустрічі було заслухано проміжні звіти учасників проєкту THEA-Ukraine щодо реалізації мікропроєктів оптимізації процесів інтернаціоналізації в українських вишах. Галина Фальфушинська презентувала скетч-карту імплементації мікропроєкту «Improvement of international and intercultural dimensions of higher education in Ukraine via on-line learning and events» в ТНПУ, над яким спільно з командою однодумців буде працювати протягом двох років та отримала схвальні відгуки. Також, позитивним є імідж ТНПУ в німецьких та українських колег, щодо стану інтернаціоналізаційних процесів у нашому «Найкращому» університеті.

Проректор з наукової роботи
та міжнародного співробітництва