Команда ТНПУ продовжує навчання за методикою Lean Startup в межах проєкту «GIST Innovates Ukraine»

Команда ТНПУ продовжує навчання
за методикою Lean Startup в межах проєкту
«GIST Innovates Ukraine»

Команда ТНПУ успішно продовжує восьмитижневу програму навчання за методикою Lean Startup в межах проєкту «GIST Innovates Ukraine».

Програма GIST реалізується за підтримки Бюро з питань океанів і міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США.

Головною метою програми є навчання швидкої детермінації мікро- та макрооточення, оцінювання та прийняття рішень, які сприяють реалізації інноваційних ідей з університетської лабораторії на ринок.

GIST Innovates Ukraine - Taking Invention From Lab to Market ...
8 липня відбувся попередній захист стартап-проєктів учасників програми. Членами команди ТНПУ «Pure Drop» у складі Г. Фальфушинської, Н. Кормило та А. Чорній був представлений екологічний стартап-проєкт, в основі якого лежить оцінка якості води, у тому числі питної, з використанням двоступеневого підходу: І) експрес-тестування за допомогою стандартизованих наборів та ІІ) визначення рівня біобезпеки стічних та підземних вод за допомогою сучасних методів біологічної індикації.

Ментори та коучери з США високо оцінили роботу членів команди, їх гнучкість та готовність до змін, відповідно наданим рекомендаціям протягом тренінгів, надали цінні рекомендації щодо методів спілкування з організаціями громадянського суспільства та офіційними представниками влади відзначили актуальність розробки та, у форматі дискусії, визначили потенційні шляхи імплементації стартапу

Наразі команда ТНПУ працює над підготовкою фінальної презентації у вигляді просвітницького відеоролику, який буде презентовано на заключній сесії «GIST Innovates Ukraine»

До слова,  протягом усього навчання команда ТНПУ стабільно є лідером серед інших учасників.

Онлайн платформа для розробки стартапу. Звіт щодо успішності роботи команд

Онлайн платформа для розробки стартапу. Оцінка досягнень команди ТНПУ п. Максом Гріном

Звіт бізнес-ментора проєкту, Н. Кормило

Попередній захист стартапу команди ТНПУ «Pure Drop» у форматі Zoom-конференції