Магістратура без ЗНО: ТНПУ запрошує на навчання

Вступна кампанія 2020 року вирізняється своєю особливістю, окрім пандемії, яка внесла серйозні корективи в організацію та проведення вступу абітурієнтів, є й інші новації, зумовлені набуттям чинності змін до Закону про вищу освіту.

Найперше це стосується вступу у магістратуру, зокрема розширено перелік спеціальностей, вступ на які потребує складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО в магістратуру). Наявність сертифіката ЄВІ є необхідною передумовою для вступників на більшість спеціальностей, виняток становлять лише освітні програми за спеціальностями галузі знань 01 Освіта/Педагогіка та спеціальність 025 Музичне мистецтво.

Очевидно, що карантинні обмеження значно ускладнили процес підготовки до Єдиного вступного іспиту з іноземної мови і це призвело до того, що більшість випускників бакалаврату, які бажають продовжувати здобуття вищої освіти в магістратурі, зіткнулись з труднощами при складанні ЄВІ. Тому запрошуємо випускників бакалаврату не втрачати своєї можливості здобути ступінь «Магістр» та вступати на освітні програми, які не потребують сертифіката Єдиного вступного іспиту. Така категорія абітурієнтів складає два вступних випробування (іноземна мова та спеціальність) в університеті. Подача документів триватиме з 5 по 22 серпня (виключно в паперовому вигляді).

Ознайомитись з програмами вступних випробувань можна за посиланням.

Розклад вступних іспитів для вступу в магістратуру тут.

Повний перелік освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в магістратурі.

ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
  • 014.07 Середня освіта (Географія)
    Кваліфікація: Магістр географії, викладач географії.

ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
  • 011 Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання)
    Кваліфікація:  Магістр з освітніх вимірювань, керівник центру із стандартизації, сертифікації та якості освіти, професіонал з розвитку персоналу, аналітик консолідованої інформації.
  • 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
    Кваліфікація: Магістр освіти. Вчитель трудового навчання та технологій. Викладач фахових дисциплін, дизайну предметного середовища.
  • 015.039 Професійна освіта (Цифрові / комп'ютерні технології)
    Кваліфікація: Викладач дисциплін в галузі комп'ютерних технологій, професіонал в галузі комп'ютерних технологій.
  • 015.038 Професійна освіта (Транспорт)
    Кваліфікація: Викладач дисциплін в галузі транспорту, професіонал в галузі транспорту.

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
  • 014.021 Середня освіта (Мова і література (англійська))
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач англійської і другої іноземної мов та зарубіжної літератури
  • 014.022 Середня освіта (Мова і література (німецька))
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач німецької і другої іноземної мов та зарубіжної літератури
  • 014.023 Середня освіта (Мова і література (французька))
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач французької і другої іноземної мов та зарубіжної літератури

ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
  • 014.03 Середня освіта (Історія)
    Кваліфікація: Магістр освіти, викладач історії

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ
  • 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач музичного мистецтва, вчитель етики,естетики та художньої культури
  • 014.12 Середня освіта (Образотвоче мистецтво)
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач образотворчого мистецтва

ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ
  • 011 Освітні, педагогічні (Соціальна педагогіка)
    Кваліфікація: Соціальний педагог, викладач соціально-педагогічних дисциплін у ЗВО
  • 012 Дошкільна освіта
  • Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач педагогіки і методики початкової освіти. Менеджер початкової освіти. Вчитель початкової школи. Вихователь дітей раннього і дошкільного віку
  • 013 Початкова освіта.
  • 016 Спеціальна освіта (Інклюзивна освіта)
    Кваліфікація: Магістр спеціальної освіти. Фахівець з інклюзивної освіти. Методист з спеціальної та інклюзивної освіти.

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
  • 014.08 Середня освіта (Фізика)
    Кваліфікація: Магістр середньої освіти (фізика), викладач фізики, вчитель фізики, астрономії та математики
  • 014.04 Середня освіта (Математика)
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач математики.
  • 014.09 Середня освіта (Інформатика)
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач інформатики, вчитель інформатики та математики

ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОЛОГІЇ І ЖУРНАЛІСТИКИ
  • 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)
    Кваліфікація: Магістр середньої освіти (українська мова і література), викладач української мови і літератури, вчитель зарубіжної літератури.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
  • 014.11 Середня освіта (Фізична культура)
    Кваліфікація: Магістр освіти зі спеціалізації «Середня освіти» (Фізична культура), викладач фізичного виховання та вчитель  предмету «Захист України».
  • 017 Фізична культура і спорт (Фізична реабілітація)
    Кваліфікація: Магістр освіти, фахівець з фізичної реабілітації
  • 017 Фізична культура і спорт (Фізична культура і спорт)
    Кваліфікація: Магістр спорту, викладач теорії і методики спортивного тренування.

ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
  • 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)
    Кваліфікація: Магістр освіти. Викладач біології та здоров’я людини, хімії.
  • 014.15 Середня освіта (Природничі науки)
    Кваліфікація: Магістр освіти. вчитель природничих наук, фізики, хімії та біології.
  • 014.06 Середня освіта (Хімія)
    Кваліфікація: Магістр освіти,викладач хімії
З усіх питань вступної кампанії запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію Приймальної комісії ТНПУ

Бажаємо усім вступникам успішного складання вступних випробувань та чекаємо Вас у статусі магістрантів найкращого закладу вищої освіти України.