ТНПУ радо зустрічає абітурієнтів! (ФОТО)

ТНПУ радо зустрічає абітурієнтів!

Вступна кампанія в ТНПУ перейшла в активну фазу, і приймальна комісія університету створила всі умови, щоб  для майбутніх здобувачів освіти вступ відбувся організовано, зручно і оптимально ефективно.

ТНПУ щиро вітає абітурієнтів, бажає їм успішно здолати черговий етап вступу та зробити ще один крок до втілення власної мрії!

ТНПУ обрає кращих - кращі обирають ТНПУ!

Дорогі абітурієнти, ми раді будемо побачити вас восени в числі наших студентів та магістрантів!

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка вже багато років упевнено посідає почесне друге місце серед педагогічних ЗВО України. Більше того - в ТНПУ ви можете обрати не лише педагогічні, а й сучасні непедагогічні спеціальності на 10-ти факультетах.

Зробіть свій крок для початку великої співпраці!

Звичайно ж, вступна кампанія в період карантину має свої особливості, дізнатися про  них можна тут

Проте створення електронних кабінетів абітурієнта було запроваджено раніше, і це є дистанційним. Якщо у вас виникли труднощі, до вашої уваги Покрокова інструкція створення електронного кабінету вступника

Нагадаємо, цього року
в ЄДЕБО реалізовано новий модуль “Особи зі спеціальними умовами вступу”, завдяки якому вступникам пільгових категорій надано можливість подання електронних заяв, детальніше тут.

За даними Міністерства освіти і науки України, станом на ранок 55 серпня 2020р.абітурієнтами створено 110 тис 237 е-кабінетів майбутніх бакалаврів; майбутні магістри станом на 9:00 сьогодні, 5 серпня, зареєстрували 26 тис 798 електронних кабінетів.

Щиро зичимо вступникам наснаги, щоб зосереджено, впевнено і безпомилково визначити своє щасливе майбуття! Обирайте першим пріоритетом ТНПУ!

А ви з нами?

ТНПУ - найкращий!