Вручення дипломів випускникам-бакалаврам на факультеті педагогіки і психології ТНПУ (ФОТО)
Вручення дипломів
випускникам-бакалаврам
на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

6 серпня 2020 року відбулося, по-особливому душевне, вручення дипломів випускникам-бакалаврам спеціальностей початкова та дошкільна освіта факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Святковий настрій, щирі посмішки та сердечні вітання створили неймовірну атмосферу випускного.

Незважаючи на карантинні обмеження у нашому місті, ми все ж таки зустрілися і усміхнулися один одному, вручили такі довгоочікувані дипломи!

Особливе вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2020

Щасливі випускники відділення початкова освіта
Щасливі випускники відділення "Початкова освіта"

Доброї долі та професійного зростання вам, любі випускники!

Втішені, з сяючими від радості очима випускники із задоволенням попрямували в приймальну комісію ТНПУ - здавати документи в магістратуру.

Доцент Писарчук Оксана Тарасівна