МОН про нас. Студентам ТНПУ призначено стипендії Героїв Небесної Сотні

МОН про нас

Студентам ТНПУ призначено стипендії

Героїв Небесної Сотні

Вже другий рік поспіль студенти та курсанти, які мають найкращі показники у навчанні та відомі своєю активною громадянською позицією, отримуватимуть протягом навчального року стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.  Відповідний наказ МОН підписаний, 10 серпня.

"Стипендія імені Героїв Небесної Сотні – це шана тим наймолодшим та найсміливішим учасникам Революції Гідності, які відстоювали майбутнє України, тому ми маємо підтримувати підростаюче покоління в пам’ять про них. Загалом визначено 43 стипендіата. Крім активної громадської, наукової та спортивної діяльності, вони мають високі навчальні результати – займають позиції в межах перших 10 % за рейтингом або є першими в рейтингах вишів", - зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Розмір стипендій встановлено відповідно до постанови КМУ від 28 грудня 2016 року №  1047 "Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах". Це щомісячно 2 тис 480 грн  для студентів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" або "Магістр", 2 тис 130 грн  для студентів закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та наукових установ, 2 тис 027 грн  для курсантів. Виплата стипендій почнеться з 1 вересня 2020 року.

Кожен заклад вищої освіти міг подати одного кандидата за кожною спеціальністю, відбір проводив вищий колегіальний орган студентського (курсантського) самоврядування.

Так, студенти ТНПУ отримали стипендії:

- студентка географічного факультету Міщук Неоніла Михайлівна, спеціальність "Географія" – стипендія імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка;

- студентка факультету мистецтв Артимович Ілона Богданівна, спеціальність  "Сценічне мистецтво" – імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна.

За словами голови Конкурсної комісії Юрія Кращенка, всі кандидати мають високі відзнаки, активно займаються волонтерством та благодійними справами.