У гості до колеги: магістранти відділення «Початкова освіта» ТНПУ відвідали онлайн-лекцію з арт-терапії (ФОТО)

У гості до колеги: магістранти відділення
«Початкова освіта» ТНПУ
відвідали онлайн-лекцію з арт-терапії

Серед викладачів факультету педагогіки та психології існує добра традиція – брати участь у навчальних заняттях колег.

15 вересня 2020 року магістранти відділення «Початкова освіта» відвідали пізнавальне онлайн-заняття в межах курсу «Оздоровчі технології» (викл. – проф. Янкович О. І.). Лекцію з основ арт-терапії прочитала доктор педагогічних наук, доцент Ольга Вікторівна Сорока.

Студенти групи мПО-2 почерпнули для себе цікаві факти про терапію, засновану на мистецтві та творчості. Зокрема, з’ясували зміст поняття, форми, специфіку організації та проведення арт-терапевтичних занять, оцінювання продуктів образотворчої діяльності.

О. В. Сорока читає лекцію

Обговорення пам'ятки для вчителя

Викладачі кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Онишків З.М. та Лупак Н.М. долучилися до активного обговорення основ арт-терапії та досвіду її використання.

Щиро дякуємо Ользі Вікторівні Сороці за цікаву лекцію та Олександрі Іванівні Янкович за організацію корисної зустрічі! Цей досвід надзвичайно важливий, адже така взаємодія є зразком для магістрантів ФПП ТНПУ, які невдовзі в межах співпраці між ЗВО читатимуть лекції для бакалаврів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Магістрантка відділення «Початкова освіта»
Шишак Андріана