Урочиста онлайн-посвята першокурсників факультету фізичного виховання ТНПУ (фОТО)

Урочиста онлайн-посвята

першокурсників

факультету фізичного виховання ТНПУ

17.09.2020 р. напередодні святкування Міжнародного дня студентського спорту відбулась урочиста онлайн-посвята першокурсників факультету фізичного виховання.

РекторТрадиційно, як для таких зустрічей розпочав спілкування з першокурсниками найспортивнішого факультету гуманітарної освіти України ректор ТНПУ проф. Б.Б.Буяк, який задав позитивний тон, зарядив всіх фізкультурним та веселим настроєм.

Більше 70 присутніх студентів першого курсу факультету фізичного виховання онлайн поспілкувались із проректором проф. Гевком І.В., деканом факультету доц. Омельяненко В.Г., завідувачами кафедр, студентським активом.

Щира розмова

Найкращий університет

Ми вкотре продемонстрували, що будь яких умовах можемо якісно та продуктивно, працювати, а чому - тому що МИ НАЙКРАЩІ!

Кафедра фізичного виховання ТНПУ