Організаційна зустріч магістрантів першого курсу хіміко-біологічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Організаційна зустріч

магістрантів першого курсу

хіміко-біологічного факультету ТНПУ

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбулася організаційна онлайн-зустріч із здобувачами, які вступили на перший курс другого (магістерського) рівня вищої освіти. Студенти магістратури поспілкувалися з деканом, заступниками деканів, завідувачами кафедр, гарантами і стейкхолдерами освітньо-професійних програм, викладачами, студентським активом.

Щире емоційне спілкування однодумців

Вітаючи новоприбулих магістрантів, декан факультету проф. Н.М. Дробик зазначила, що факультет пишається тим, що більшість наших бакалаврів вирішили продовжувати навчання на факультеті. Колектив радіє, що наша дружна родина поповнилася значною кількістю випускників інших ЗВО України. Саме для них було проведено віртуальну екскурсію університетом та факультетом, представлено кафедри та науково-дослідні лабораторії. Значну увагу приділено особливостям дистанційної організації освітнього процесу в умовах карантину.

Кафедри в повній готовності щиро вітають магістрантів

В очікуванні нових перспектив

Дистанційне навчання забезпечать електронні ресурси

Віртуальна екскурсія університетом для новачків

Щирі побажання міцного здоров’я, оптимізму наснаги і нових звершень  у навчанні висловили студентам магістратури професори та доценти факультету, запросили здобувачів до науково-дослідної роботи за обраною проблемою.

Хай щастить у навчанні та особистому житті!

Доцент Жирська Г.Я.