День першокурсника онлайн на факультеті педагогіки і психології ТНПУ (ФОТО)

День першокурсника онлайн

на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

У святковій і дружній атмосфері 18 вересня на факультеті   педагогіки  і психології   провели День Першокурсника!

Студенти зустрічі, основною вимогою для яких були усмішки та святковий настрій, познайомилися із ректором ТНПУ - проф. Буяком Б.Б. проректором – Гевком І.В., деканом факультету педагогіки і психології - Чайкою В.М., його заступниками – Писарчук О.Т. та Чайковською Г.Б.,   кураторами груп, студентським активом та одногрупниками.

Першокурсників вітає ректор університету проф.Буяк Б.Б.

Першокурсників вітає ректор університету проф.Б.Б.Буяк

Ректор та декан зарядили усіх учасників  неймовірно позитивними емоціями презентуючи університет та факультет (матеріально-технічну базу, особливості організації освітнього процесу та дистанційне навчання) та його дружню родину, яка працює заради майбутнього.

Свято в такому форматі не змогло порушити традицій, але стало дійсно особливим – перші студенти, які склали  присягу студентів онлайн під гімн всієї університетської спільноти та  пообіцяли бути гідним студентом своєї альма – матер.

Основна вимога сьогодні - святковий настрій

Традиційна посвята

Знайомство з кураторами

Проте, на цьому сюрпризи не закінчувались! Кожен першокурсник мав змогу взяти участь у Insta–іграх на сторінках соціальних мереж відділень факультету та перевірити свої знання! Найактивніші учасники отримають брендові подарунки із символікою ТНПУ!

Дорогі першокурсники! Бажаємо Вам  здоров’я, добра, творчих успіхів та нових звершень на шляху до знань.  Впевнено мандруйте сторінками студентських років!

І ми переконані, що жодна «корона» не змінить наших планів на ваше активне студентське життя і кожен з вас зможе реалізувати свою мрію.

Пам’ятайте, що ви - найкращі, а ми з вами!

Студентський декан Демчук Мар’яна