ТНПУ запрошує на Всеукраїнську науково-практичну  інтернет-конференцію з лінгводидактики

ТНПУ запрошує
на Всеукраїнську науково-практичну

інтернет-конференцію

"Актуальні проблеми лінгводидактики
в сучасному освітньому середовищі"

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Актуальні проблеми лінгводидактики в сучасному освітньому середовищі", присвячена 40-річчю кафедри та 80-річчю університету, відбудеться 6 листопада 2020 року.

Метою конференції є обговорення теоретичних, практичних аспектів і перспектив розвитку лінгводидактики у контексті євроінтеграційних процесів.

Запрошуємо долучитися до конференції всіх, кого цікавлять методична проблематика, сучасні тенденції у професійній підготовці вчителів-словесників, особливості формування національномовної особистості: викладачів закладів вищої та передвищої освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, методистів науково-методичних центрів, здобувачів наукових ступенів, усіх охочих поділитися власними напрацюваннями з мовної освіти і баченням шляхів її вдосконалення.

Тематичні напрями

1. Стратегії розвитку сучасної лінгводидактики.

2. Доброчесність та мовна культура в освітньому процесі: національний та світовий досвід.

3. Професійна підготовка майбутніх філологів.

4. Прикладні аспекти вивчення української мови як іноземної.

5. Формування мовної особистості здобувачів вищої освіти нефілологічних спеціальностей.

6. Модернізація мовної освіти в НУШ.

7. Інноваційні технології навчання української мови та літератури в закладах середньої освіти.

8. Актуальні проблеми лінгвістики, літературознавства, медіазнавства.

Важливі дати

до 23.10.2020 р. – надсилання реєстраційної форми для участі в конференції
                               (назва документа: Реєстраційна форма_Прізвище)
                              та електронної версії тез доповідей (назва документа: Тези_Прізвище),
                              оформлених відповідно до вимог, на адресу
lingvodidakt@ukr.net

до 01.11.2020 р. – підтвердження оргкомітетом конференції рекомендації тез до друку;

до 06.11.2020 р. – оплата оргвнеску та надсилання копії про сплату
                              на адресу lingvodidakt@ukr.net;

до 04.11.2020 р. – оприлюднення програми конференції на сайті ТНПУ
                              і надсилання учасникам допуску (лінк+пароль) на вхід у конференцію;

до 20.11.2020 р. – надсилання статті для участі в колективній монографії.

Детальніше див. Інформаційний лист

Оргкомітет