День першокурсника  на факультеті іноземних мов ТНПУ (ФОТО)

День першокурсника
на факультеті іноземних мов ТНПУ

18 вересня на факультеті іноземних мов відбулася онлайн-зустріч з першокурсниками 2020!

Саме в такому форматі в умовах карантину та дистанційного навчання відбуваються Дні першокурсника у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Студенти мали змогу познайомитися з ректором ТНПУ проф.Буяком Б. Б., проректором з навчально-методичної роботи Гевко І.В., деканом факультету іноземних мов Кебало М.С. та завідувачами кафедр.

Учасники зустрічі

Вітальне слово ректора

першокурснику

Зустріч з вітальним словом розпочав ректор університету професор Буяк Богдан Богданович і розповів про діяльність, досягнення та успіхи ТНПУ.

Проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В. розповів про особливості дистанційного навчання під час карантину та ознайомив з платформою Moodle.

Також першокурсники мали можливість познайомитися зі своїми кураторами, які за традицією тісно комунікують та допомагають студентам.

Студентський актив факультету Генсерук Юлія, Бачинська Олена та Балящук Ірина розповіли про діяльність органів студентського самоврядування.

Факультет іноземних мов вітає першокурсників у своїй дружній родині! Нехай студентські роки будуть сповнені незабутніми емоціями, подіями, а навчання приносить задоволення!

Студентський декан факультету
Юлія Генсерук