Гордість ТНПУ - професор Йосип Михайлович Свинко! Вітаємо! (ФОТО)
Гордість ТНПУ -

професор Йосип Михайлович Свинко!

Вітаємо!

Вся університетська спільнота ТНПУ сьогодні сердечно вітає професора Свинка Йосипа Михайловича із Днем народження,
бажає незгасаючих сил і бадьорості душі, міцної віри й світлої надії, щирої любові сім’ї та поваги, радісних свят та теплих зустрічей!

Йосип Михайлович – відомий вчений-геолог, академік Української екологічної академії наук, талановитий педагог, письменник, природодослідник, громадський діяч, який стояв біля витоків формування географічного факультету ТНПУ та був активним організатором географічної освіти і науки в нашому регіоні.

За значний вклад у становлення, розвиток та популяризацію університету, багаторічну сумлінну працю на благо ТНПУ та з нагоди Дня працівників освіти наказом ректора ТНПУ проф.Б.Б.Буяка
професора кафедри географії та методики її навчання кандидат геолого-мінералогічних наук  Свинка Йосипа Михайловича нагороджено почесною відзнакою «Гордість ТНПУ».

знактроянди
посвідчення
Свинко Й.М.знак

Весь колектив ТНПУ, викладачі та студенти, випускники природничого та географічного факультетів, освітянська, краєзнавча та наукова спільнота міста вітають Йосипа Михайловича з присудженням  почесної нагороди, Днем працівника освіти та з Днем народження!

Дорогий Йосипе Михайловичу!
Нехай потрійне свято потроїть Ваш оптимізм! Хай кожен Ваш день буде сповнений радістю! Щиро бажаємо натхнення, втілення усіх задумі і доброго здоров'я на довгі, щасливі літа!