Про цифрову компетентність сучасного педагога дбають викладачі кафедри комп’ютерних технологій ТНПУ (ФОТО)

Про цифрову компетентність
сучасного педагога
дбають

викладачі кафедри
комп’ютерних технологій ТНПУ

У неділю 18 жовтня 2020 р. в рамках Крайового форуму «Освіта – енергія майбутнього» відбувалось засідання секції «Цифрова компетентність сучасного педагога», яку провели викладачі кафедри комп’ютерних технологій інженерно-педагогічного факультету ТНПУ.

Зустріч розпочав завідувач кафедри комп’ютерних технологій д.п.н., професор І.М.Цідило, який наголосив на важливості розвитку цифрових компетентностей сучасного педагога та акцентував увагу на специфіці застосування імерсивних технологій навчання як найбільш перспективних у проєктній діяльності.

Доповідь зав.кафедри І.М.Цідила

З вітальним словом та побажанням плідної співпраці звернувся також до учасників проректор з навчально-методичної роботи, д.п.н, проф.І.В.Гевко, який наголосив на актуальності даної тематики, що є сучасним трендом у розвитку освітнього простору.

Вітальне слово проректора І.В.Гевка

Спільну доповідь на тему «Методика застосування віртуальної реальності в умовах змішаного навчання» представили доценти кафедри комп’ютерних технологій І.Б.Луцик та О.І.Потапчук. У доповіді, зокрема, акцентувалася увага на специфіці реалізації змішаного навчання в сучасних умовах та методології застосування доповненої та віртуальної реальності для розробки навчального унаочнення.

Розкриття проблематики застосування імерсивних технологій у навчанні

Заслуговує уваги майстер клас по створенню віртуальних екскурсій, який провів викладач кафедри комп’ютерних технологій, к.п.н.М.М.Ожга. Учасники форуму із зацікавленням ознайомились як з технологією монтажу 3D екскурсій, так і з результатами її застосування.

Майстер-клас зі створення віртуальних екскурсій

Доценти, к.п.н. В.І.Рак та О.Б.Ящик продемонстрували розробку відеолекцій щодо застосування сучасних інформаційно-технічних засобів.

Відеолекція з використанням SmartBoardВідеолекція з використанням SmartBoard

Робота секції завершилась окресленням напрямків майбутніх майстер-класів та можливостей проведення на перспективу курсів підвищення кваліфікації з цифрових технологій.

Щиро дякуємо усім учасникам  та організаторам форуму.

Колектив кафедри комп’ютерних технологій