ТНПУ об’єднав освітян України! (ФОТО) (ВІДЕО)

ТНПУ об’єднав освітян України!

Освітяни Тернопілля та інших областей України 18 жовтня 2020 р. зустрілися на Крайовому форумі «Освіта – енергія майбутнього. Дистанційна освіта – сучасний формат!», який вже традиційно відбувається в ТНПУ, безкоштовно для усіх охочих.

Файне місто та найкращий педагогічний університет об’єднав однодумців та фанатів своєї справи, які готові у вихідний день здобути нові знання, нову енергію.

Ефективно та продуктивно в онлайн-режимі та з паралельною трансляцією на офіційних каналах у соціальних мережах розпочалася стратегічна панель форуму вітальним словом ректора університету проф.Буяка Б.Б. та заступника міністра освіти і науки України А.М.Селецького.

Forum
Виступ ректора ТНПУ проф. Б.Б.Буяка

За участі Артера Селецького
Розмова за участі заступника міністра освіти і науки України А.М.Селецького

Прозвучало відеозвернення президента НАПН України Кременя В.Г.

В.Кремінь
Президент НАПН України проф.Кремень В.Г. у своєму зверненні наголосив на актуальності Форуму

Вітали освітян також заступник НАЗЯВО Н.В.Стукало начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Н.С.Моравська, заступник Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Г.В.Зварич, менеджерка проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)  О.В.Тарасенко.

Forum
Тепла, приязна атмосфера: слово має очільниця управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Н.С.МоравськаО. В. Тарасенко
Менеджерка проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» О.В.Тарасенко

Більше фото дивіться в
 альбомі

Опісля розпочали роботу у віртуальному режимі на онлайн-платформах ТНПУ три проблемно-орієнтовані секції:
- Управління в сфері освіти. Система внутрішнього забезпечення якості освіти;
- Організація педагогічних практик в умовах карантину та підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
- Діджиталізація сфери освіти).

Також працювало 23 секції за напрямами та спеціальностями, проводилися конкурси, майстер-класи, тренінги, вебінари, презентації, відеолекції.

Усі учасники мали можливість ставити запитання спікерам на  youtube-каналі, познайомитися з колегами з інших міст, а також  отримають сертифікати учасників форуму.

Подарунком для всіх учасників був онлайн-концерт «45 хвилин музичного віртуального релаксу», підготовлений факультетом мистецтв ТНПУ.

Організатори форуму -
факультет педагогіки і психології