ТНПУ продовжує співпрацю у форматі «face to face»(ФОТО)

ТНПУ продовжує співпрацю

у форматі «face to face»

У рамках продовження співпраці із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (ПНУ) 15-16 жовтня 2020 року більше п’ятдесяти студентів першого курсу факультету фізичного виховання і спорту ПНУ отримали можливість долучитися до світу бадмінтону у форматі «face to face». Перша зустріч відбулась 12 та 14 травня, 2020 року під час онлайн-лекторію для студентів наших університетів.

Завідувач кафедри фізичного виховання, заслужений працівник з фізичної культури і спорту України Андрій Огнистий провів тренінг «Методика навчання технічним прийомам гри у бадмінтон за програмою BWF «Shuttle Time», під час якого студенти мали змогу ознайомитись з особливостями гри у бадмінтон та методикою навчання дітей 5-15 річного віку за міжнародною програмою Shuttle Time University Course.

заслужений працівник  фізичної культури і спорту України Андрій Огнистий
Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Андрій Огнистий

Програма є гнучкою і не потребує будь-якого попереднього досвіду гри в бадмінтон. Навчання в рамках програми Shuttle Time University Course, дозволить студентам, навіть тим які ніколи не тримали у руках бадмінтонну ракетку, окрім навчання технічним прийомами бадмінтону, розвивати соціальні навички (soft skills) - творче мислення, співробітництво, повагу до інших, розуміння шляхів вирішення проблем.

Ми працюємо на перспективу. Ми перші серед українських вишів, з ініціативи федерації бадмінтону України та її президента Олексія Дніпрова та за підтримки ректорів Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка професора Богдана Буяка та Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника професора Ігоря Цепенди  впроваджуємо пілотний проект з підготовки студентів - майбутніх педагогів за програмою Shuttle Time University Course.

Успішне проведення заходу відбулося за активної підтримки та допомоги зі сторони наших прикарпатських колег з факультету фізичного виховання і спорту, директора спортивно-оздоровчого табору «Смерічка» Миколи Сої, завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін
, доцента Андрія Синиці, а також доцента кафедри теорії і методики олімпійської та професійної освіти ТНПУ Валерія Єднака, за що ми їм щиро вдячні.

Учасники тренінгу

Для всіх, хто зацікавиться програмою можна ознайомитись із матеріалами тренінгу за посиланням http://elr.tnpu.edu.ua/course/view.php?id=776

Ми найкращі!

Доц.А.В.Огнитий