Освітній марафон з наставництва  (buddy-супроводу)  на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ (ФОТО))

Освітній марафон з наставництва
(buddy-супроводу)
на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

18.10.2020 р. в рамках проведення Крайового форуму «Освіта – енергія майбутнього. Дистанційна освіта – сучасний формат» на хіміко-біологічному факультеті відбулося засідання секції «Освітній марафон з реалізації проєкту факультетського наставництва (buddy-супроводу)».

Зустріч, на яку завітало багато гостей – учителі міста й області, стейкохолдери освітніх програм та науковці-практики – розпочала декан факультету, професор Дробик Н.М. Вона звернула увагу учасників засідання на те, що колектив факультету успішно впроваджує партнерську взаємодію викладачів, студентів, а також педагогів й учнів – потенційних абітурієнтів та проводить низку заходів для забезпечення факультетського наставництва.

Декан факультету професор Дробик Н.М. налаштовує на цікаву та плідну роботу

Методичний аспект проблеми обговорили під час онлайн-дискусії «Вчимо новому чи по-новому?». Їїмодератори доц. Жирська Г.Я. та проф. Степанюк А.В. залучили до різних способів дискусії багатьох педагогів, які висловили своє ставлення до реформування освіти та поділились досвідом організації навчання в умовах сьогодення.

Обговорюємо актуальні проблеми природничо-накової освти в ЗЗСО
Обговорюємо актуальні проблеми природничо-наукової освіти в ЗЗСО

Студентка Голембйовська Л.М (група мБПН-2) поділилася розумами «Soft skills чи hard skills: що повинно домінувати у навчанні?»

Продовженням розгляду проблеми були виступи проф.Грубінка В В., доц.Гуменюк Г.Б. та студентки Антонюк Ю.Ю. (мСОБХ-1) на тему «Партнерські взаємодії «Викладач – студент –учень»: екологічна освіта». Дослідники обговорили проблеми та перспективи формування екологічної культури громадян.

Шляхи залучення студентів та школярів до науково-дослідницької діяльності аналізували завідувачі кафедр проф.Пида С.В., доц.Барановський В.С., а першими здобутками в біологічній та хімічній науках поділились студентки Ногас С.І (мХП-2) та Мотрук О.В. (мСОБХ-1).

Величезні можливості для дослідництва створені в лабораторії експериментальної біології

Особливі емоції викликало хімік-шоу «Магія хімічних експериментів», яке демонстрували студенти Кондрич О.І. та Урбанська Н.В.(ХП-42) під керівництвом доцентів Симчака Р.В. і Тулайдан Г.М.

Ось які квіти уміють творити наші майбутні хіміки!

Доцент Конончук О.Б. цікаво і продуктивно представив онлайн-виставку «Дари осені» - результати роботи студентів на ділянках агробіологічної лабораторії.

Практична підготовка не можлива без дільності на полях агробіологічної лабораторії

Присутні вчителі обмінялись думками про величезну цінність записаних відеоматеріалів та запропонували розмістити їх на сайті факультету чи ютюб-каналі для подальшого використання в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти.

Робота секції завершилась набагато пізніше запланованого часу визначенням напрямків та перспектив майбутньої партнерської взаємодії студентів, викладачів факультету та наших колег-педагогів й школярів.

Жирська Г.Я., Москалюк Н.В.