#05 T’mistechko-2020: співпраця освітян ТНПУ ім.В.Гнатюка з видавничо-освітнім проєктом «Портал» задля нових можливостей (ФОТО)

D#05 T’mistechko-2020:
співпраця освітян ТНПУ ім. В. Гнатюка
з видавничо-освітнім проєктом «Портал»
задля нових можливостей

Уже вп’яте для креативних та ініціативних педагогів та працівників освітньої галузі у Тернополі працювало Дистанційне освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей (D#05 T’mistechko-2020). Організатором заходу є Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, а підтримали значиму ідею Державна служба якості освіти у Тернопільській області та науковці Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Цьогоріч протягом 21 та 22 жовтня учасники онлайн-дійства ділилися досвідом щодо теми «Самооцінювання як аналітичний інструмент внутрішньої системи забезпечення якості освіти».

У межах інформаційно-професійної підлокації інтеграційно-коригуючої локації вебінар «Оцінювання та самооцінювання в системі професійної діяльності бібліотекаря» запропонували методист з бібліотечних фондів Ольга Михайлівна Кульчицька, керівниця освітнього напрямку видавничо-освітнього проєкту «Портал» Валентина Мержиєвська та к.ф.н., доцент, завідувач кафедри філологічних дисциплін початкової освіти ТНПУ ім. В. Гнатюка Олена Володимирівна Гузар.

Спікери та учасники вебінару обговорили сучасні тенденції у роботі бібліотекарів, виявили проблеми та шляхи їх вирішення у цій галузі, ознайомилися із діяльністю видавничо-освітнього проєкту «Портал» та домовилися про майбутню тісну співпрацю.

Знайомство із видавничо-освітнім проєктом ''Портал''

Фрагмент роботи з книгами ''Порталу''

Література від видавничо-oсвітнього проєкту ''Портал'
Література від видавничо-oсвітнього проєкту ''Портал''

Висловлюємо подяку від учасників-слухачів D#05 T’mistechko-2020 організаторам та доповідачам за нові та цінні можливості, знання та інструменти діяльності.

Адміністратор центру
«Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» ТНПУ
  Андріана Шишак