Відділ у справах молоді ТНПУ запрошує до участі у вебінарі «Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як йому протидіяти»
Відділ у справах молоді ТНПУ запрошує

до участі у вебінарі «Булінг в освітньому середовищі:

як розпізнати та як йому протидіяти»

У наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим та масовим явищем.  Вирішення цього питання потребує нових ідей. Потрібно створювати відповідне сприятливе середовище не тільки для боротьби з такою проблемою, як булінг, але і для запобігання проявів відповідної поведінки.

Нещодавно  у  ТНПУ проводилось опитування стосовно ставлення  студентів, викладачів тощо до конфліктних ситуацій та проявів булінгу в освітньому процесі. У дослідженні взяло участь 696 респондентів, з них 86,1% - жінки, 13,9% - чоловіки. Учасники дослідження вважають булінгом наступні ситуації:

• обзивання, вигадування образливих імен – 90,4%
  • образливі повідомлення в соціальних мережах – 83,5%
  • поширення образливих чуток – 81,2%
  • негативні публікації та коментарі у соцмережах – 75,6%
  • побиття іншої людини – 65,1%
  • ігнорування або навмисна ізоляція іншої людини – 55,6%
  • пошкодження чужого майна – 45,1%
  • вимагання грошей або інших речей – 41,4%
  • звертання на прізвище – 6,5%.

З булінгом стикнулося 26,4%, 23,3% - не впевнені, чи був це булінг, і 50,3 % не були учасниками схожих ситуацій.

Згідно з результатами опитування, 9,8% - інколи чинять цькування над іншими, 1,1 % - часто це роблять, 65,9% - ніколи цього не робили і 23,1% - не знають, чи це був булінг.  З результатами опитування можна ознайомитися додатково.

Проаналізувавши результати опитування, вирішено провести вебінар, що стосуватиметься актуальних питань з даної тематики. Ми обговоримо основні ознаки та причини булінгу в освітньому середовищі, навчимося розпізнавати ситуації булінгу (цькування), вчасно і правильно реагувати на його прояви та допоможемо опанувати базові практичні знання для роботи з ситуацією булінгу (цькування) і його запобіганню в закладі освіти.

Спікери:

Аліна Кудрова – методист відділу у справах молоді;

Ольга Логвись – практичний психолог відділу у справах молоді;

Запрошений експерт – Оксана Воронкевич, кандидат психологічних наук, асистент кафедри психології розвитку та консультування, кандидатська дисертація на тему: «Психологічна профілактика шкільного насильства в початкових класах».

Запрошуємо студентів та працівників ТНПУ взяти участь у вебінарі «Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як йому протидіяти», попередньо зареєструвавшись за посиланням

Кількість місць обмежена!!!
Детальна інформація щодо проведення вебінару буде повідомлена кожному учаснику на електронну скриньку.
Всі учасники по закінченню вебінару отримають електронні сертифікати.

Пресслужба ТНПУ