Девіз нашого факультету - "Педагогіка й психологія — науки майбутнього"
Девіз нашого факультету —
"Педагогіка й психологія — науки майбутнього"

Уже більше ніж рік, на факультеті педагогіки та психології (відділення початкової та дошкільної освіти) завдяки керівництву університету ми працюємо з інтерактивною підлогою. Мати таку підлогу і вміти нею добре користуватися в освітньому процесі — неабияка різниця. Ми знаємо у чому переваги цього обладнання, та використовуємо ці плюси — на повну потужність!

Фото та відео дивіться тут
Девіз нашого факультету "Педагогіка й психологія — науки майбутнього", й саме тому ми навчаємося так, щоб уміти працювати у нових умовах, сучасних українських ЗДО, з чудовим й ефективним обладнанням.
Добре знаємо, які завдання будуть ефективними для дошкільнят, а які — для молодших школярів. Вміло підберемо гру, яка об'єднає у веселощі й дітей, і батьків, і педагога.
Ми знаємо, що перед тим, як навчати дітей чомусь, ми повинні бути добре озброєні методично, не боятися освітніх новинок та трендів.
Щиро дякуємо найкращому ТНПУ за те, що сприяє якісній освіті та підготовці своїх студентів. Саме завдяки сучасним умовам навчання, ми з упевненістю говоримо, що в українських дітей будуть найкращі вихователі та вчителі, бо ми таки — найкращі!

Відділення "Початкова освіта"
факультету педагогіки і психології ТНПУ