ЗМІ про нас. У Тернополі обрали кращого студента області 2020. Перемогла студентка ТНПУ
ЗМІ про нас

У Тернополі обрали
кращого студента області 2020

Перемогла студентка ТНПУ

Дев’ять кращих студентів з усієї області, які показали хороші результати не лише в навчанні, а і в різних соціальних проєктах, волонтерстві, поборолись за титул кращого студента області. Хто отримав титул цього року?

Конкурс відбувається з 2005 року. Цього року участь взяли не лише студенти з навчальних закладів Тернополя, а інших районів.

- Цей захід відбувається на теренах Тернопільщини з 2005 року як «Кращий студент року», а з 2008 – як регіональний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий студент року», - розповідає директор КП «Молодіжний центр дозвілля ім. Довженка» Володимир Заверуха. – Традиційно ми проводимо захід до Дня студента. Студент, який здобуває перемогу – представлятиме область на всеукраїнському конкурсі. Цього року участь взяли дев’ять учасників. Окрім Тернополя, участь брали студенти з п’яти районів області. Окрім того, ми обирали переможців в різних номінаціях, таких як кращий студент програміст, спортсмен, дизайнер, тощо.

Через карантин конкурс довелося проводити з дотриманням протиепідеміологічних норм.

- До конкурсу ми готувались близько місяця, - розповів голова ГО «Студреспубліка Тернопіль» Руслан Купріюк. – Ми спілкувалися з університетами, коледжами. Впорались досить швидко. За цей час встигли домовитись з партнерами, написати сценарій. Як зазначають організатори - справжній студент має бути багатогранним та брати активну участь у різних сферах життя. Підштовхнути молодь до розвитку допомагають такі конкурси.

Хто отримав титул кращого?

Конкурс відбувався у три етапи – «візитівка», представлення свого таланту та представлення проєкту, над яким працює студент.

Учасники мали змогу показати всі свої сильні сторони. Серед проєктів, над якими працюють студенти, були як підприємницькі, так і волонтерські. Зокрема студенти пропонували інклюзивні проєкти для покращення життя людей з інвалідністю, відновити роботу Яблунівського дитячого протитуберкульозного санаторію та навіть розпочати роботу благодійного кондитерського проєкту. Обирали переможця члени журі.

Цього року у конкурсі перемогла учасниця від Тернопільського національного педагогічного університету Ілона Артимович.

- Це неймовірні відчуття, мене переповнюють емоції, - каже студентка. – Я не очікувала, що я отримаю цей титул. Готувалась я довго, довелось трохи помучитись, але досягла результату. Конкуренція була сильна, але я щаслива, що мені вдалось перемогти. Ілона навчається на другому курсі факультету мистецтв ТНПУ. Вона представить нашу область на Всеукраїнському конкурсі. Однак коли саме відбудеться другий етап – наразі невідомо. Труднощів додала пандемія коронавірусу.