Розробник ігор – ідеальна професія? Перші роботи майбутні фахівці  з інженерії ігрових проектів ТНПУ (ФОТО)

Розробник ігор – ідеальна професія?

Перші роботи майбутні фахівці
з інженерії ігрових проектів ТНПУ

Галузь розробки комп’ютерних ігор розвивається дуже швидко. І якщо раніше розробники у своїй більшості були чимось незрозумілим для основної маси людей, то зараз ця професія перетворилась у одну із найбільш бажаних.

Фізико-математичний факультет крокує в ногу з часом і у нас вже навчаються майбутні фахівці з інженерії ігрових проектів. Представляємо їх перші роботи, які були створені на парах при дослідженні комп’ютерних ігор (викладач – доцент кафедри інформатики та методики її навчання Грод Інна Миколаївна):
- Alazaria Серпевського Владислава;
- Magna Historia Мельника Петра;
- Robocup Ясінського Андрія;
- Vaccine Гончарука Максима;
Your ninja dream Мельничука Віталія;
- Hakers wanted (Hanted) Грицая Івана;
- Renascence Джуга Дениса.

Alazaria Серпевського Владислава

Magna Historia Мельника Петра

Robocup Ясiнського Андрiя

Vaccine Гончарука Максима

Your ninja dream Мельничука Віталія
Your ninja dream Мельничука Віталія

Hakers_wanted  Hanted Грицая Iвана
Hakers_wanted  (Hanted) Грицая Iвана

Renascence Джуга Дениса

Та чи справді все так ідеально, як малюють собі любителі побавитись в ігри, та чи можна її вважати справжньою роботою мрії?

Розробка ігор пропонує чудові перспективи. Це одна із найстрімкіших галузей, де бракує кваліфікованих працівників, тому навчившись один раз, Ви фактично гарантуєте собі успішну кар’єру.

Правда в тому, що з часом змінились не тільки розробники, але і повністю змінилась якісь ігор і сьогодні на зміну скрипучій музиці та поганому зображенню прийшли повноцінні картини зі спецефектами за закрученими сюжетами.

Для того, щоб створити історію та доступно її подати, гейм-фахівець повинен розбиратися у багатьох галузях, які на перший погляд не стосуються ігор: психології, математиці, англійській мові, вміння працювати із документацією. І, звичайно, зовсім очевидні: багата фантазія, вміння працювати із відповідними програмами, створення ескізів та тестування.

Тому назвати ідеальною таку професію можливо. Але тільки для тих, хто хоче і вміє створювати нову ігрову реальність, а не лише бути присутнім у ній у ролі гравця.

Бажаєте поповнити лави успішних гейм-фахівців? Долучайтесь до нас та отримайте необхідні знання. Ви здобудете основні навики, що необхідні розробникові ігор, та зможете розпочати успішну кар’єру!

Доцент кафедри інформатики

та методики її навчання