Викладачі кафедри англійської філології ТНПУ організували чудовий поетичний вечір (ФОТО)
Викладачі кафедри
англійської філології ТНПУ
організували чудовий поетичний вечір

Неможливо описати словами скільки тепла, дотиків до своєї душі, творчості, усмішок та філософських роздумів дарували та отримали учасники сьогоднішнього поетичного вечора, що вкотре проводять наші неймовірні викладачі Людмила Бабій та Мар'яна Нацюк.

Цьогоріч подія відбулась онлайн, проте, мабуть, ще більше географічно розширила горизонти учасників.

Єднає поетичне слово

Ми раді були вітати та насолоджуватись поетичними роздумами наших мега талановитих студентів усіх курсів, наших випускників, що проживають у різних містах і країнах, пишуть глибокі вірші українською, англійською та білоруською мовами, пишуть пісні та беруть участь у різноманітних проектах та конкурсах!

Поезія і музика неначе дві сестри

Ми безмежно щасливі, що долучились школярі з Тернополя та навіть Хмельницького, наші майбутні абітурієнти, та познайомили нас зі своєю творчістю, а ми їх - з нашою навчально-відпочинковою атмосферою!

Відгуки
Приємно читати відгуки...

Вдячні колегам нашого та сусідніх вузів за підтримку, а ще нашим найменшим 3- та 6-річним читачам віршиків.

Магія вечора була шалена, монітори не були перешкодою, а відчуття домашньої атмосфери біля каміну з гарячим шоколадом розлилося віршами у душі кожного.

Кафедра англійської філології
та методики навчання англійської мови