Курс у Мережній академії Cisco для першокурсників фізмату в рамках комп'ютерної практики (ФОТО)
Курс у Мережній академії Cisco
для першокурсників фізмату ТНПУ
в рамках комп'ютерної практики

Під час проходження комп’ютерної практики першокурсники фізмату мали змогу опанувати курс IT Essentials: PC Hardware and Software в Мережній академії Cisco®.

Навчання було організоване на платформах Cisco NetAcad та Google Meet. Динамічні обговорення, влучні коментарі, цікаві приклади – все це сприяло ефективній та результативній співпраці.

Органiзацiя роботи на платформi Google Meet

Рекомендацii щодо роботи на платформi Cisco NetAcad

Обговорення отриманих знань

Студенти змогли підтвердити свої знання та навички за низкою розділів, серед яких:
-  Визначення інформаційних технологій (ІТ) і опис компонентів персонального комп'ютера;
- Виконання покрокового монтажу настільного комп'ютера;
- Встановлення і налаштування операційної системи;
- Налаштування комп'ютерів для підключення до існуючої мережі;
- Опис функцій, характеристик та операційних систем мобільних пристроїв;
-  Реалізація основних принципів безпеки апаратного та програмного забезпечення.

Захист практики на платформi Zoom
Після завершення навчання біля п’ятдесяти студентів успішно склали іспит та отримати сертифікат Cisco Networking Academy.

Керiвники практики доц. Василь Петрович Олексюк, доц. Iнна Миколаiвна Грод, доц. Свiтлана Олексiiвна Лещук
Керiвники практики доц.Василь Петрович Олексюк, доц.Iнна Миколаївна Грод, доц.Свiтлана Олексiївна Лещук

Кафедра інформатики та методики її навчання