Цифрова компетентність майбутніх учителів гуманітарного профілю та фахівців в галузу перекладу ТНПУ —  запорука їх успіху (ФОТО)

Цифрова компетентність
майбутніх учителів гуманітарного профілю
та фахівців в галузу перекладу ТНПУ —
запорука їх успіху

Під час комп’ютерної практики в рамках вивчення курсу «Сучасні інформаційні технології в навчальному процесі» реалізовувалась стратегія розвитку цифрової компетентності майбутніх учителів гуманітарного профілю та фахівців в галузу перекладу.

Під керівництвом викладачів кафедри інформатики і методики її навчання (Г.Р.Генсерук, С.В.Мартинюка, С.О.Лещук, Г.М.Скасків, А.В.Вельгача) першокурсники створювали цікаві проєкти з використанням цифрових технологій, які можна реалізувати в як у межах університету, так і в ОТГ, місті, області. Цікавими були проєкти «Курси англійської мови АКМА», «Англійські інновації в Тернополі», «Тиждень Німеччини В ТНПУ», «Незабутня подорож до Франції», «Speaking Club», «Baby Shark Meeting», «Вчитися не модно? – I don't think so!», «BrainXcape», «Easy-peasy English».

Приклад пограми проєкту

Обговорення проєкту на платформі Zoom

Студенти в групах обговорювали тему та способи популяризації свого проєкту з використанням інтерактивної дошки Padlet, створювали хмару слів та карту знань групового проєкту (ресурс Сoggle), інфографіку з теми дослідження з використанням ресурсу Сanva. Особливо цікавими були створені в середовищі Powtoon кожним студентом інтерактивні відео.

Інтерактивні відео представлення проєкту

Засоби реалізації проєкту

Захист проєктів

матеріали проєкту
 Матеріали проєкту

Дякуємо студентам факультету іноземних мов за цікаві креативні ідеї, підготовлені проєкти, які вже готові до реалізації, позитивні емоції під час комунікації та спільної роботи.

Студенти ТНПУ найкращі, а Ви з нами?

Доцент кафедри інформатики
 і методики її навчання