Цифрові технології в освітній процес вчаться впроваджувати студенти ТНПУ (ФОТО)
Цифрові технології в освітній процес
вчаться проваджувати студенти ТНПУ

27 листопада 2020 року відбувся освітній захист проєктів студентів факультету педагогіки та психології ПО-11, ДО-11, ПОск-11 на тему «Цифрові технології в освітньому процесі».

Метою заходу було залучення студентів спеціальностей "Початкова освіта", "Дошкільна освіта" до використання цифрових технологій в професійній діяльності, наукових дослідженнях. Захист проєктів відбувся під керівництвом канд. пед. наук, доц. кафедри інформатики та методики її навчання Карабін Оксани Йосифівни.

Учасники освітнього захисту проєктів обговорили використання цифрових технологій для роботи з інформацією, створення контенту, розв’язування освітніх завдань.

Пропоновані варіанти

У студентів багато ідей!..

Студенти феєрично захистили проєкти та узгодили, що стрімкий розвиток цифрових технологій і вимоги інформаційного суспільства потребують нині постійного удосконалення цифрових компетентностей. Зміна нормативно-правової бази щодо стандартів цифрових компетентностей, прийнятих у європейській рамці цифрових компетентностей, сприяють вибудовуванню побудови індивідуальних маршрутів удосконалення цифрових компетентностей для навчання та самореалізації впродовж життя.

О. Карабін