Захист індивідуальних навчально-дослідних завдань студенти ТНПУ провели творчо і цікаво
Захист індивідуальних
навчально-дослідних завдань
студенти ТНПУ провели творчо і цікаво

25 листопада 2020 року студенти факультету педагогіки і психології, спеціальності «Соціальна робота», групи СР-41 та СР-22, викладач кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти та менеджменту соціокультурної діяльності Олійник Галина Михайлівна, вивчаючи дисципліну «Народознавство в соціальній роботі», мали унікальну можливість дослідити історію рідного краю. Майбутні соціальні працівники підготували надзвичайно захоплюючі та пізнавальні відео-презентації, які продемонстрували на платформі zoom. Усі переконалися, що без дослідження історії рідного краю, не може бути нашого майбутнього.

Творчо і цікаво відбувся захист індивідуальних навчально-дослідних завдань, який охопив такі питання:
- витоки історії рідного краю, заснування і розвиток міста (села),
- традиційні ремесла та розвиток економіки, етнографічні особливості рідного краю,
- традиційна і сучасна культура міста (села),
- особливості обрядових свят (розвиток освіти; особливості фольклору, історичні, архітектурні та природні пам’ятки; видатні постаті).

Усі студенти гідно представили свої здобутки та продемонстрували відмінні знання.

Г.М.Олійник