На факультеті педагогіки і психології ТНПУ   відбулася зустріч з батьками  наймолодших студентів (ФОТО)

На факультеті педагогіки і психології ТНПУ

відбулася зустріч з батьками
наймолодших студентів

У дружній позитивній атмосфері відбулася родинна онлайн-зустріч на психолого-педагогічному відділенні факультету педагогіки та психології.

Батьки студентів, які навчаються на освітніх програмах з «Психології», «Соціальної роботи», «Логопедії. Спеціальної освіти», «Менеджменту соціокультурної діяльності», мали нагоду дізнатися більше про факультет, спектр його навчальних та наукових можливостей, міжнародний досвід та виховну роботу.

У вітальному слові декан факультету проф.Чайка В.М. розповів про особливості навчання на факультеті.

Виступ декана факультету

Заступник декана факультету педагогіки та психології доц. Чайковська Г.Б. ознайомила батьків з графіком навчального процесу та особливостями дистанційного навчання, а завідувачі випускових кафедр проф.Радчук Г.К. та проф. Поліщук В.А. звернули увагу присутніх на труднощі, з якими найчастіше зустрічаються студенти, а також висловили рекомендації щодо легкої адаптації та успішного навчання першокурсників.

Маленька історія групи СР-11 з улюбленим куратором

Спогади про зустріч офлайн

Наша факультетська родина

Далі зустріч продовжилася у групових кабінетах, де батьки мали змогу поспілкуватися з кураторами академічних груп: доц. Главацькою О.Л., доц.Андрійчук І.П., доц. Горішною Н.М., проф.Сорокою О.В. Вони ознайомилися з успішністю своїх дітей та отримали відповіді на усі питання, які їх цікавили.

Заступник декана
факультету педагогіки та психології