Доцент ТНПУ прочитала лекцію у рамках тижня педмайстерності у Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі ім. О. Барвінського
Доцент ТНПУ прочитала лекцію у рамках тижня педмайстерності у Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського

3 грудня 2020 року у рамках тижня педмайстерності циклової комісії диригентсько-хорових дисциплін у Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського доцентом кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Топорівською Я. В. було проведено онлайн-лекцію на тему: «Використання інформаційних технологій під час вивчення вокально-хорових дисциплін», за участю камерного хору «Brevis» (керівник Володимир Корчак) та викладачів циклової комісії диригентсько-хорових дисциплін відділення «Музичне мистецтво» Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського.

Під час онлайн-лекції Топорівська Я. В. ознайомила усіх учасників з особливостями застосування інформаційних технологій у процесі вивчення вокально-хорових дисциплін на факультеті мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, зокрема розповіла про розробку електронних курсів навчальних дисциплін на платформі Moodle, музичні комп’ютерні програми та цифрові інструменти для комунікації у процесі дистанційного навчання.

Співпраця Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського є традиційною, адже більшість випускників коледжу стають здобувачами вищої освіти нашого університету.

Інформаційна група факультету мистецтв