В науковій бібліотеці ТНПУ відбулась презентація подарованих книг
В науковій бібліотеці ТНПУ відбулась

презентація подарованих книг

Сьогодні, 4 лютого 2021 року, в науковій бібліотеці університету відбулася зустріч ректора ТНПУ проф. Б. Б. Буяка, першого проректора проф. Г. В. Терещука з доктором мед. наук, проф., завідувачем кафедри медицини катастроф та військової медицини Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського Арсеном Арсеновичем Гудимою та проректором з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доктором мед. наук Степаном Йосиповичем Запорожаном на презентації подарованих бібліотеці книг (понад 200 примірників), українського філософа, релігієзнавця, педагога Арсена Миколайовича Гудими.

Ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк вручає подяку доктору мед. наук, проф., завідувачу кафедри медицини катастроф та військової медицини Тернопільського національного медичного унів ім. І. Я. Горбачевського А. А. Гудимі

Колектив Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка висловлює щиру вдячність за значний внесок у наповнення та розширення фондів наукової бібліотеки університету - дарування понад 200 примірників праць українського філософа, релігієзнавця, педагога Арсена Миколайовича Гудими. Впевнені, книги стануть важливою частиною фондів нашої наукової бібліотеки, сприятимуть покращенню науково-методичного забезпечення освітнього процесу і обов’язково знайдуть свого читача.

Презентація подарованих книг- понад 200 примірників праць українського філософа, релігієзнавця, педагога Арсена Миколайовича Гудими

В науковій бібліотеці ТНПУ відбулась презентація подарованих книг

Довідка: Арсен Миколайович Гудима (1934-2013) – багатолітній викладач тернопільських духовних шкіл, автор численних наукових праць з історії Української Церкви, почесний науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України. Під редакцією професора Гудими вийшло кілька накладів праць «Проблеми української релігійної свідомості» Арсенія Річинського. Арсен Гудима – один із найбільш ревних дослідників життя та наукового доробку цього подвижника.

Подаровані книги

Наукова бібліотека ТНПУ