Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка переможець Кубку України з греко-римської боротьби.Вітаємо! (ФОТО)
Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка -

переможець Кубку України

з греко-римської боротьби

Вітаємо!

10 лютого в м. Черкасах завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного.

На цих змаганнях успішно виступив магістрант факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт»), майстер спорту України міжнародного класу – Микола Кучмій. У суперважкій ваговій категорії до 130 кг він виборов золоту нагороду, перемігши у чотирьох поєдинках.

Причому, у першій сутичці жереб звів Миколу з основним конкурентом заслуженим майстром спорту Олександром Чернецьким, якого наш атлет переміг з рахунком 8:5 і здобув право представляти Україну на ліцензійному турнірі за право участі у Олімпійських іграх в Токіо.

Микола Кучмій (у синьому трико) перемагає свого основного конкурента

Микола Кучмій (у червоному трико) перемагає у фінальному поєдинку

Микола Кучмій_переможець Кубку України_2021
Микола Кучмій - переможець Кубку України - 2021

Ще один наш магістрант Зелімхан Дзигасов у ваговій категорії до 97 кг був близький до нагороди, однак у поєдинку за бронзову нагороду поступився сильному спортсмену з мінімальним рахунком 2:3. Проте, здобув право участі у Київському міжнародному турнірі, де й буде вирішуватися, хто в цій ваговій категорії поїде здобувати олімпійську ліцензію.

Зелім Дзігасов (у червоному трико) зупинився за крок від нагороди

Отож, вітаємо наших магістрантів і бажаємо їм здобувати все вищі і вищі зіркові висоти як на спортивній арені, так і у подальшому житті. Міцного здоров’я, успіхів у навчанні, невичерпної наснаги та віри у власні сили!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.