Студенти та викладачі факультету філології і журналістики ТНПУ відвідали концерт у Тернопільській обласній філармонії (ФОТО)

Студенти та викладачі
факультету філології і журналістики ТНПУ
відвідали концерт
у Тернопільській обласній філармонії

Є люди, як свічки, -
Згорають, відходять у небуття.
А є люди, як зірки, -
Горять і світять все життя!

У цьому сузір’ї сяє ім’я Лесі Українки. Вогонь її пісень палає уже понад століття. Це полум’я є проявом справжнього таланту поетеси. Донька Прометея, як назвали її люди, несла їм свої поезії, цю іскру Божу, за життя і несе її зараз уже вустами своїх потомків.

23 лютого 2021 року студенти та викладачі факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відвідали концерт «Я маю в серці те, що не вмирає»,  присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Студенти та викладачі факультету філології і журналістики

Ми насолоджувалися виступами солістів і мистецьких колективів у Тернопільській обласній філармонії. За допомогою пісні їм вдалося достукатися до душі кожного слухача. Усі мистецькі твори були наповнені енергією незламного духу Лесі Українки.

Оркестр Тернопільської обласної філармонії виконує пісню «Чом ти не прийшов»

Минатимуть роки, та вічне увійде не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, в надії, бо допоки живе надія – живий і народ.  Леся Українка була патріоткою, яка все своє життя сповідувала високу національну ідею. Тож  учімося терпінню у неповторної поетеси. І нехай її ім’я завжди гордо бринить на наших вустах!

Студенти та викладачі факультету філології і журналістики

Кручковська Ірина