У ТНПУ розбили стереотипи про студентське життя
У ТНПУ розбили стереотипи

про студентське життя

Стереотипні думки про те, що СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ – це тільки навчання, пари, заліки, іспити, давно в минулому! У сучасному світі пріоритет падає на розвиток особистості та отримання не лише знань, умінь і навичок, але й насолоди від цього яскравого періоду ЖИТТЯ.

І викладачі кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту, як ніхто розуміють наскільки важливо для студентів поєднувати приємне з корисним — навчання з відпочинком. Та ще й коли це на факультеті фізичного виховання ТНПУ, де велику увагу приділяють саме практичним заняттям і кожен вид діяльності можна вважати активним відпочинком.

Студенти кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту

Ось так і студенти третього курсу, поступово навчались пересуванню на бігових лижах, а згодом й на гірських. І повірте, вони виклались на усі 100%. Що тепер кожен спуск з гірки суцільне задоволення, та можна вважати, що відпочинок.

Не вірите? Тоді мерщій дивіться наш новий ролик з Savich-Park!