Зустріч студентів ТНПУ з народним депутатом ВР України, режисером, командиром роти кіборгів Андрієм Шараськіним
Зустріч студентів ТНПУ
з народним депутатом Верховної Ради України,
режисером, командиром роти кіборгів
Андрієм Шараськіним

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, в освітньому хабі ТНПУ в рамках Клубу успішних людей відбулась цікава зустріч студентів університету з Шараськіним Андрієм Андрійовичем - народним депутатом Верховної Ради України IX скликання, режисером, командиром роти кіборгів (позивний "Богема").

Андрій Андрійович – уродженець Тернополя, за професією – актор та театральний режисер. У 2014 році став командиром бойової роти , яка базувалася під Донецьким аеропортом. Саме у зв’язку зі своєю  акторською діяльністю у мирному житті отримав позивний «Богема».

На початку зустрічі Андрій Андрійович надзвичайно тепло та щиро  представив свого наставника, викладача, народного артиста України, професора, зав.кафедри театрального мистецтва ТНПУ Хім'яка В'ячеслава Антоновича.

Тепла зустріч з Хім'яком В'ячеславом Антоновичем

У форматі захопливого діалогу, щиро та емоційно Андрій Шараськін зумів зацікавити студентську аудиторію своєю активною громадянською позицією, ініціативністю та життєвим досвідом.

Гість поділився спогадами про дитячі та студентські роки, про свої мрії та успіхи у якості актора і режисера, політика, захисника України – кіборга.

Студенти факультету мистецтв, історичного та факультету філології і журналістики запитували Андрія Шараськіна про повернення з війни, мотивацію для акторів та транслювання владою правди про події на Сході.

Студенти ТНПУ задають питання Андрію Шараськіну

«Ми повернемось з війни тоді, коли переможемо. Всі, хто був там, при загостренні вернеться назад», – зазначив Андрій Шараськін.

Ректор ТНПУ Богдан Буяк подякував Андрію Шараськіну за цікаву зустріч та вручив посвідчення стейкхолдера ТНПУ.

Ректор ТНПУ вручив Андрію Шараськіну посвідчення стейкхолдера ТНПУ

Цікава зустріч студентів ТНПУ з народним депутатом Андрієм Шараськіним