Мотиваційні заходи географічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Мотиваційні заходи

географічного факультету ТНПУ

25 лютого географічний факультет ТНПУ в міксованому форматі провів два спонукально-мотивовуючі заходи – День відкритих дверей географічного факультету–2021 та засідання Клубу успішних людей ТНПУ. Ці заходи мали як дистанційний формат, так і онлайнову аудиторію слухачів.

Вступне слово ректора

Хедлайнером зустрічі була Христина Мохнацька, випускниця географічного факультету, альпіністка, яка вже побувала на багатьох знаних вершинах світу (Арарат, Кіліманджаро, Монблан, Олімп). Серед її здобутків –  підйом на найвищий вулкан світу Охос-дель-Сальдо. Власне її виступ був яскравою передмовою та живим ілюстративним прикладом можливостей, які дає навчання на географічному факультеті.

Випускниця географічного факультету, альпіністка Христина Мохнацька

Ректор університету проф.Буяк Б.Б. відзначив представницьку та амбасадарську роль Христини Мохнацької, а декан географічного факультету доц. Кузишин А.В. подякував альпіністці за постійну позитивну промоцію факультету та університету. Богдан Богданович поряд з символічними подарунками з атрибутикою університету подарував Христині прапор університету та висловив сподівання, що з ним вона підніметься на найвищу вершину світу – Еверест.

Дарунок з побажанням побачити його на вершині Евересту.
Дарунок з побажанням побачити його на вершині Евересту

Представники колективу факультету презентували освітні програми, які функціонують на факультеті. В своїх виступах проф.Заставецька Л.Б., доц.Питуляк М.В., доц.Янковська Л.В,, проф.Божук Т.І., доц.Стецько Н.П. відзначили сильні та неординарні сторони навчання на всіх спеціальностях факультету, а також особливості організації та проведення практик, які є обов’язковим доповнення теоретичного навчання. Цікавим доповненням була коротка стрім-екскурсія геологічним музеєм факультету (доц. Дем’янчук П.М.).

Також перед зацікавленою аудиторією виступив відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ ім.В.Гнатюка Древніцький Ю.Р., який акцентував увагу присутніх на особливостях вступної кампанії 2021 року.

Відзначимо, що підвищений інтерес до заходів був навіть в цілих колективів навчальних закладів, які ініціювали масові підключення або прийшли великими групами (ЗОШ № 19 м.Тернопіль, вчитель – Вітяк Л.В., ЗОШ №25 м.Тернопіль, вчитель – Легкий А.М., Копичинецька школа 2, вчитель Кузик З.І., Галицький коледж ім.В.Чорновола, зав.відділенням Добровольска С.Я., Технічний коледж ТНТУ ім.І.Пулюя, викладач –  М.В.Лясота).

Підключення до зустірчі учнів Копичинецької школи № 2

Сподіваємося, що ці та інші потенційні абітурієнти географічного факультету та Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, які взяли участь в Дні відкритих дверей отримали цінну інформацію, яка дозволить їм зорієнтуватися в виборі закладу вищої освіти для подальшого вибору місця навчання.

Памятне фото з учнями ЗОШ №  19 м. Тернополя
Пам'ятне фото з учнями ЗОШ №  19 м.Тернополя

Доцент кафедри географії України і туризму
Поплавська І.В.