Кафедра загального мовознавства і слов’янських мов ТНПУ провела зустріч із зовнішнім стейкхолдером (ФОТО)

Кафедра загального мовознавства

і слов’янських мов ТНПУ

провела зустріч із зовнішнім стейкхолдером

24 лютого викладачі кафедри загального мовознавства і слов‘янських мов організували зустріч студентів-полоністів із зовнішнім стейкхолдером - Горячою Василиною Василівною, яка працює вчителем польської мови у Тернопільській спеціалізованій школі I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Оксана Степанівна Вербовецька детально розповіла полоністам першого та другого курсів факультету філології і журналістики про особливості освітніх програм, за якими навчаються студенти.

Викладачі кафедри розповідають про особливості освітніх програм

Лобас Н.П. - викладач польської мови - розповіла про випускників-полоністів, чим надихнула студентів на подальше успішне навчання.

Лобас Н. П. розповідає про успішних випускників
Лобас Н.П. розповідає про успішних випускників

Студенти-полоністи зацікавлені розповідями

Зовнішній стейкхолдер - Горяча В. В..
Зовнішній стейкхолдер - Горяча В. В.

На зустрічі також були присутні гарант освітньої програми - Свистун Н.О., декан факультету філолології і журналістики - Вільчинська Т.П., завідувач кафедри загального мовознавства і слов‘янських мов - Бачинська Г.В., викладач польської мови - Нестайко І.М.

Викладачі та гості на зустрічі із стейкхолдером

Дякуємо усім організаторам, викладачам, спікерам та студентам, які були присутні на зустрічі.

Кафедра загального мовознавства
і слов’янських мов