ЗМІ про нас. Інтерв'ю про унікальний Геологічний музей ТНПУ ім.В.Гнатюка (ВІДЕО)

ЗМІ про нас

Інтерв'ю про унікальний Геологічний музей

ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

5 квітня 2021 р. під час прямого ефіру «Ранку на Суспільному» відбулося інтерв'ю завідувачки кафедри географії та методики її навчання Лесі Заставецької, яке було присвячене Дню геолога. Це чудова нагода познайомити українську громадськість з унікальним геологічним музеєм, який знаходиться в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка.

Сьогодні колекції музею налічують понад 1200 зразків мінералів, гірських порід та скам'янілих решток рослинного і тваринного світу, які населяли нашу планету тисячі і мільйони років тому. Музей містить також унікальну колекцію мушель і коралів (понад 500 експонатів). Створений музей завдяки багаторічній наполегливій праці проф. Йосипа Свинка.

Студенти географічного факультету вивчають тут геологію, а учні тернопільських шкіл – відкривають для себе таємничий світ географічної науки під час навчальних екскурсій.

Під час пандемії викладачі кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка запровадили новий формат роботи музею – онлайн-екскурсії.

Доцент кафедри географії
та методики її навчання