На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбувся науково-освітній вебінар «Covid-19: новий виклик імунітету і цивілізації» (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ
 відбувся
науково-освітній вебінар

«Covid-19: новий виклик імунітету
і цивілізації»

8 квітня 2021 року студенти та викладачі хіміко-біологічного факультету взяли активну участь у вебінарі у форматі Zoom-конференції «Covid-19: новий виклик імунітету і цивілізації», який організували і провели викладачі кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін доц. О.С. Волошин та І.Б. Чень

Представлені на вебінарі доповіді були присвячені характеристиці спадкового та набутого імунітету (студентка 3-го курсу Сорока Ольга), принципам організації клітинної і гуморальної імунної відповіді (студентки 4-го курсу Ковальчук Софія, Яра Марія), деяким аспектам наукового аналізу впливу COVID-19 на організм людини (доцент Волошин О.С.), аналізу офіційної інформації МОЗ України про вакцинування (викладач Чень І.Б), а також ролі математичного моделювання пандемії COVID-19 для прогнозування її перебігу (студентки 4-го курсу Дацик Тетяна, Смерека Христина).

доповідь студентки ІІІ курсу Сороки Ольги
Доповідь студентки ІІІ курсу Сороки Ольги

Доповідь канд. біол. наук, доцента Волошин О.С.

доповідь студентки IV курсу Смереки Христини

Доповідь студентки IV курсу Смереки Христини

обговорення проблемних питань щодо COVID-19
Обговорення проблемних питань щодо COVID-19

На вебінарі наголошувалось на необхідності дотримання профілактичних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.

У дискусії та обговоренні проблемних питань,  пов’язаних з  COVID-19,  взяли активну участь 100 студентів і викладачів хіміко-біологічного факультету.

Заступник декана з виховної роботи

хіміко-біологічного факультету
Москалюк Н.В.