Тернопільській національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка: 81 рік. Вітання міського голови Сергія Надала

Тернопільській національний педагогічний
 університет ім. Володимира Гнатюка: 81 рік!

Вітання міського голови Сергія Надала

Шановна Тернопільська громадо!

У нашому місті ще одне свято. Виповнився 81 рік нашому славетному Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка - одному із найстаріших вищих навчальних закладів у західному регіоні України. Символу і гордості Тернополя. Тому, дуже символічно, що це свято збіглося з Днем заснування Тернополя.

Показово, що сьогодні у поважному за віком Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка твориться сучасна українська педагогіка та нова українська наука. Університет здобув заслужене визнання в Україні та світі. Чого варте лише регулярне нагородження дипломом лауреата на Міжнародному Академічному Рейтингу популярності «Золота Фортуна».

Саме Тернопільській національний педагогічний Університет – це провідний педагогічний вищий навчальний заклад України.

«Карантинні» 2020-2021 роки також показали, що Тернопільській національний педагогічний університет демонструє приклад для інших вищих навчальних закладів, як треба працювати в умовах дистанційної роботи. Освітні програми за новими вимогами, діджиталізація освітнього процесу, інноваційна діяльність – це все доводить, що в університеті працює справжня професійна, монолітна команда. Команда, яка завжди готова до нових викликів.

Щиро дякую керівництву та викладачам Тернопільського національного педагогічного університету за Вашу величну працю.

Студентам дякую за наснагу до знань, освіченість та патріотизм.

Ви заслуговуєте на високе звання студента Тернопільського національного педагогічного університету!

Тернопіль пишається Вами!

Хай охороняє Вас всіх Господь та опікується Вами Божа Матір!

Зі святом!

Міський голова Тернополя