ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мова, освіта, наука в контексті міжкультурної комунікації»  в ТНПУ (ФОТО)

ІІ Всеукраїнська студентська
науково-практична конференція
з міжнародною участю
«Мова, освіта, наука в контексті
міжкультурної комунікації»
в ТНПУ

Вчора, 15 квітня,  в ТНПУ відбулась ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мова, освіта, наука в контексті міжкультурної комунікації», організована кафедрою англійської філології та методики навчання англійської мови.

Дякуємо учасникам, яких було більше 100, за доповіді, наукову дискусію та презентацію власних досліджень. Переконані, що спілкування у науковому форматі завжди є хорошим стимулом до ідейності, оптимізації власних пошуків та можливістю виступити у ролі дослідників.

Учасники конференції на пленарному засіданні

Проф. Б.Буяк вітає доповідачів та студентів

Координатор конференції, к.ф.н., доц. Ладика

Доповідь співорганізатора конференції - к.ф.н., доц. Федорової Ю.Г. (Маріуапольський державний університет)

Кабанець Марина Миколаївна (д. пед. н., доцент, завідувач кафедри мовної підготовки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»)

Робота у секційних засіданнях

Захоплюємось поліаспектністю презентованих лінгвістичних та методичних наукових розвідок та бажаємо усім подальших звершень та мотивації до просування української науки.

Хочемо висловити слова величезної вдячності

нашим співорганізаторам:

• Маріупольський державний університет

• Бердянський державний педагогічний університет

• Національний університет водного господарства та природокористування

• ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»

доповідачам:

• Кабанець Марині Миколаївні (доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри мовної підготовки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»)

• Федоровій Юлії Геннадіївні (кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської філології Маріупольського державного університету)

• Ілялетдіновій Марині Рустемівні (двічі учасниця програм обміну в Іспанії, студентка магістратури за напрямом «Аудіовізуальний переклад», м.Севілья, Іспанія, приватний викладач та перекладач іспанської мови)

• Назаревич Лесі Тарасівні (кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української та іноземних мов Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя)

• Остапчук Ірині Ігорівні (кандидат філологічних наук, викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка)

та власне оргкомітету конференції у складі:

• Задорожної Ірини Павлівни (доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ТНПУ ім. В. Гнатюка)

• Федорової Юлії Геннадіївни (кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської філології Маріупольського державного університету)

• Ладики Ольги Володимирівни - координатора конференції  (кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ТНПУ ім. В.Гнатюка)

• Зубрик Андріани Романівни (кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ТНПУ ім. В.Гнатюка)

Чекаємо на наші наступні спільні зустрічі!!!

Кафедра англійської філології
та методики навчання англійської мови