"Розвиток лідерських якостей" : онлайн-заняття для першокурсників факультету іноземних мов ТНПУ
"Розвиток лідерських якостей":

онлайн-заняття для першокурсників

факультету іноземних мов ТНПУ

Тема лідерства та лідерських якостей завжди актуальна. Вимоги часу, тенденції в освітньому середовищі спонукають до розвитку так званих "soft skills" у молодих людей!

14 квітня студенти групи АУП-18 зустрілися з практичним психологом відділу у справах молоді ТНПУ Ольгою Ярославівною Логвись (Психологічна служба ТНПУ).

Онлайн-заняття для першокурсників факультету іноземних мов

Поєднували приємне та корисне, адже спілкувалися англійською на цікаву та актуальну тему “Development of Leadership Skills”. Практичний психолог розповіла як відрізнити справжнього лідера від «боса». Студенти переглянули цікаве відео від The University of Sydney  "What is Leadership?" та за допомогою методу "brainstorming" з’ясували розуміння поняття «лідер» та «лідерство».  Учасники мали змогу пройти невеличкий  тест на діагностику лідерських якостей.

Онлайн-заняття для першокурсників факультету іноземних мов

Обговорили чи можливо і  як розвивати у собі лідерські якості, а студенти ділилися власним досвідом керівництва проєктами та роботи в команді.

Також, студенти отримали календар успішного лідерства - щоденне завдання на квітень, яке допоможе стати активнішими та розвивати лідерські навички,- долучайтеся і ви!

Онлайн-заняття для першокурсників факультету іноземних мов

Зустріч відбулася на платформі Google Meet на запрошення куратора групи Дзюбановської Інни-Анастасії Вікторівни.

відділу у справах молоді
Логвись О.Я.