Цифрова імпреза "ТНПУ ім. В.Гнатюка у середовищі Minеcraft" (ВІДЕО,ФОТО)

Цифрова імпреза "ТНПУ ім.В.Гнатюка

у середовищі Minеcraft"

«ТНПУ імені Володимира Гнатюка у середовищі Minecraft» ‒ таку цифрову імпрезу організували викладачі кафедри інформатики та методики її навчання та студенти 1 курсу спеціальності 122 Комп'ютерні науки (Інженерія ігрових проектів) до 81-ї річниці з дня заснування університету. Протягом кількох тижнів фізматівці у поєднанні з game study, працювали над розробкою центрального корпусу нашого ТНПУ.

Проєкт відкритий для усіх патріотів педагогічного університету: чекаємо бажаючих студентів, магістрантів, викладачів чи випускників ТНПУ, які зможуть долучитися до розробок улюблених аудиторій, пам’яток, алей нашого закладу.

MC.jpg

Початок проєкту (студенти групи КН-16, координатор проєкту – Деренівський Ярослав (мСОІн-13), керівник проєкту – доц. Надія Балик)

TNPU_MC1.png

Церква Св.Софії у Minecraft