На фізико-математичному факультеті ТНПУ відбулось засідання комісії з якості (ФОТО)

На фізико-математичному факультеті ТНПУ
відбулося засідання комісії з якості

На фізико-математичному факультеті відбулося планове засідання комісії з якості. Під час зустрічі було розглянуто питання про академічну доброчесність як умову забезпечення якості освіти. Голова комісії факультету Г.Р.Генсерук окреслила принципи академічної доброчесності, причини порушень академічної доброчесності, досвід протидії академічній недоброчесності на фізико-математичному факультеті.

Кодекс честі у навчанні.
Кодекс честі у навчанні

Обговорення принципів академічної доброчесності

Рекомендації щодо застосування Критеріїв оцінювання якості.
Рекомендації щодо застосування Критеріїв оцінювання якості

Складові академічної доброчесності.
Складові академічної доброчесності

Під час засідання комісією також детально обговорено «Рекомендації щодо застосування критеріїв оцінювання якості освітньої програми». Вони є актуальні як для викладачів, так і для здобувачів щодо забезпечення якості вищої освіти, а також підвищення рейтингу освітніх програм факультету.

Голова комісії з якості
фізико-математичного факультету